Novinky z našej kuchyne

Nájdite si viac času pre seba! Danai a jej novinka do kúpeľa

Ahojte!

Od nášho posledného príspevku je to už poriadne dlhá doba. Počas týchto mesiacov sme navštívili rôzne zaujímavé miesta, pobehali jarmoky a trhy v našom okolí, spoznali kopec zaujímavých ľudí, nabrali nové inšpirácie, aj si trošku oddýchli a plní energie prichádzame s našim novým produktom.

Šumivé bomby do kúpeľa nie sú na trhu žiadnou prevratnou novinkou, no my sme si ich natoľko obľúbili a vycibrili sa v ich výrobe, že sme sa rozhodli ich certifikovať a začať oficiálne predávať.

Uvedomujeme si že v dnešnej uponáhľanej dobe mnohí z vás uprednostňujú rýchlu sprchu pred relaxačným kúpeľom, no veríme že sa stále nájdu aj takí, ktorí svojmu telu aspoň raz za čas doprajú relax po náročnom dni v práci, alebo si urobia radosť len tak, či už sami, alebo pri sviečkach vo dvojici :) My sme vyskúšali obe varianty a bez našej "šumivky" si už kúpeľ ani nevieme predstaviť.

Jej základným prvkom je okrem kyseliny citrónovej aj sóda bikarbóna. Za môjho "mládí" som si pomocou sódy bikarbóny bielila zuby, no až nedávno som objavila jej všestranné využitie na pokožku. Ak sme teda pri tom kúpeli, vaše telo dokonale zbaví mastnoty, potu, prečistí póry, neutralizuje kyseliny a odstráni odumreté časti kože. Do šumivky sme taktiež pridali náš obľúbený mandľový a kokosový olej, ktorý snáď netreba špeciálne predstavovať. A kedže sú všetky naše výrobky vyrobené s láskou a našim najobľúbenejším motívom je srdce, rozhodli sme sa ho zakomponovať aj do tohto výrobku v podobe kakaového masla, ktoré po vyšumení vypláva napovrch. Vy sa tak môžete (alebo svoju polovičku) na záver kúpeľa týmto srdiečkom ponatierať, čo vašu pokožku ošetrí, zvláčni, hydratuje a my garantujeme že nebudete mať potrebu krémovania sa. Vybrali sme vône ktoré prešli viacerými náročnými noštekmi a stavili sme na upokojujúcu levanduľu, exotický žltý melón a sladučkú jahodu.

Na záver by som dodala že je lepšie raz vyskúšať ako stokrát počuť a veríme že aj napriek hektickému životnému štýlu si nájdete viac času na seba a svoje telo :)

Naše prvé "testovacie" šumivky...

...finálne nájdete v našej ponuke :)

Ďakujeme!

S láskou

 

Danai

Viac →

Naša nová kolekcia mydiel je tu!

Po mesiacoch testovania a úspešnej registrácii, Vám prinášame tri nové prírodné mydlá v našej ponuke.

Kakao s vôňou vanilky

Kvalitné kakao je nielen známe afrodiziakum, ale aj silný antioxidant. Už starí aztékovia poznali blahodárne účinky kakaových bôbov. Tie obsahujú kofeín, vitamíny skupiny B a minerálne látky ktoré vašu pokožku omladzujú, vyhladzujú, pôsobia proti zápalu a pomáhajú liečiť napríklad aj lupienku.

Kakao s vôňou vanilky

V kombinácií s jemnou vôňou vanilky vo vás toto mydielko zaručene vyvolá pocit štastia a pozitívnej nálady.

Škorica s vôňou pomaranča

Dokonalá dvojica ktorá spája sviežosť a pikantnosť v jednom. Kúsky mletej škorice pôsobia ako jemný peeling, čo vás nielen príjemne zahreje, ale aj zlepší cirkuláciu krvi a pružnosť pokožky. Vďaka týmto vlastnostiam je vynikajúcim pomocníkom pri liečbe celulitídy a navyše má antibakteriálne a antiseptické účinky.

Škorica s vôňou pomaranča

Príjemná vôňa pomaranča vám zlepší náladu a povzbudí myseľ. Tak ako všetky naše mydielka, aj toto je ručne robené a vhodné pre všetky typy pokožky.

Aktívne uhlie s tea tree olejom

Mydlo s aktívnym uhlím vás na prvý pohľad zaujme jeho matnou čiernou farbou, avšak ponúka oveľa viac. Je určené najmä pre tých, ktorí bojujú s mastnou pleťou či akné. Do mydlovej hmoty sme pridali podrvené aktívne uhlie, čajovníkový a eukalyptový olej. Kombinácia týchto zložiek vašu pleť prečistí, detoxikuje, pôsobí antibakteriálne a má protizápalové účinky.

Aktívne uhlie s tea tree olejom

Pravidelné používanie tohto mydla zabraňuje tvorbe akné, napomáha k hojeniu pokožky a odstraňuje nadbytočný maz. V kombinácii so správnym hydratačným krémom bude toto mydielko balzamom pre vašu pokožku.

Veríme, že sa vám naše nove mydielka budú páčiť a získajú si svojich verných zákazníkov.

Ďakujeme za vašu podporu!

S láskou
DANAI :)

Viac →

Aký bol prvý rok v DANAI?

Máme za sebou náš prvý rok a teda čas si zrekapitulovať, čo sa nám podarilo a aké sú naše prvé skúsenosti s podnikaním, výrobou a predajom. Máme za sebou prvé predaje cez Sashe, prvé hodnotenia našich výrobkov, náš prvý vianočný „trh“ a prvýkrát kompletne vykúpený sklad. Máme prvých verných zákazníkov.

Ako vždy, keď človek začíná robiť niečo nové, hlavným pohonom je nadšenie. To nás sprevádza od začiatku a pomohlo nám prekonať veľa prekážok. Viac než sme si asi dokázali predstaviť. Stálo nás veľa úsilia dať všetko, čo bolo treba dohromady. Zariadiť výrobňu, získať bezpečnostné certifikáty, urobiť grafiku a obaly, fotenie prvých výrobkov, facebook, webové stránky a samozrejme aj profil na Sashe – úžasné stránky, kde sa predajcovia ako my možu prezentovať a získať prve obchodné skúsenosti a ohlasy od prvých klientov. A prvých zákazníkov. A ešte veľa veľa ďalších drobností. Teraz ale vieme, že to stálo za to a funguje to! Z koníčka sa stáva povolanie. Čo viac si človek može priať!

Všetky tie činnosti spojené so začiatkom našeho príbehu nás na chvíľku odviedli od vymýšlania nových vecí a nových výrobkov. Na druhej strane, mali sme čas sa zdokonaliť vo výrobe „našej prvej šestky“. A tá má veľmi pozitívny ohlas a myslíme, že sa podarila.

Teraz nastal čas sa opať venovať aj vymýšľaniu nových mydielkových variácií a už čoskoro predstavíme našu „druhú šestku“. A takisto aj náš ďalší produkt na ktorom momentálne usilovne pracujeme. Je to veľa práce, veľa skúšania, testovania a zháňania nových kvalitných prírodných ingrediencií. Nezdá sa to, ale dotiahnuť do konca nové výrobky je pravdepodobne jedna z najzdĺhavejších činností. Chceme aby boli perfektné a mali úspech.

My sa ale vôbec nebojíme lebo nadšenie nás drží a podpora okolia ho naviac zdravo umocňuje. Ďakujeme!

S láskou
DANAI

Viac →

Zoznámte sa s Danai...

Prírodná kozmetika sa stala v posledných rokoch veľkým trendom. Ti, ktorí sa o ňu zaujímajú o trochu viac vedia, že nie všetko čo sa ponúka na trhu a pýši sa názvom „prírodné“ alebo „bio“, tak aj v skutočnosti je. Možno aj preto som sa rozhodla vydať vlastnou cestou, keďže produkty z drogérie ako sprchové gély či mlieka mojej pokožke nevyhovovali. Nehovoriac o drahých baleniach za ktoré zaplatíme častokrát viac ako zato, čo sa v nich nachádza.
Viac →