Naša nová kolekcia mydiel je tu!

Po mesiacoch testovania a úspešnej registrácii, Vám prinášame tri nové prírodné mydlá v našej ponuke.

Kakao s vôňou vanilky

Kvalitné kakao je nielen známe afrodiziakum, ale aj silný antioxidant. Už starí aztékovia poznali blahodárne účinky kakaových bôbov. Tie obsahujú kofeín, vitamíny skupiny B a minerálne látky ktoré vašu pokožku omladzujú, vyhladzujú, pôsobia proti zápalu a pomáhajú liečiť napríklad aj lupienku.

Kakao s vôňou vanilky

V kombinácií s jemnou vôňou vanilky vo vás toto mydielko zaručene vyvolá pocit štastia a pozitívnej nálady.

Škorica s vôňou pomaranča

Dokonalá dvojica ktorá spája sviežosť a pikantnosť v jednom. Kúsky mletej škorice pôsobia ako jemný peeling, čo vás nielen príjemne zahreje, ale aj zlepší cirkuláciu krvi a pružnosť pokožky. Vďaka týmto vlastnostiam je vynikajúcim pomocníkom pri liečbe celulitídy a navyše má antibakteriálne a antiseptické účinky.

Škorica s vôňou pomaranča

Príjemná vôňa pomaranča vám zlepší náladu a povzbudí myseľ. Tak ako všetky naše mydielka, aj toto je ručne robené a vhodné pre všetky typy pokožky.

Aktívne uhlie s tea tree olejom

Mydlo s aktívnym uhlím vás na prvý pohľad zaujme jeho matnou čiernou farbou, avšak ponúka oveľa viac. Je určené najmä pre tých, ktorí bojujú s mastnou pleťou či akné. Do mydlovej hmoty sme pridali podrvené aktívne uhlie, čajovníkový a eukalyptový olej. Kombinácia týchto zložiek vašu pleť prečistí, detoxikuje, pôsobí antibakteriálne a má protizápalové účinky.

Aktívne uhlie s tea tree olejom

Pravidelné používanie tohto mydla zabraňuje tvorbe akné, napomáha k hojeniu pokožky a odstraňuje nadbytočný maz. V kombinácii so správnym hydratačným krémom bude toto mydielko balzamom pre vašu pokožku.

Veríme, že sa vám naše nove mydielka budú páčiť a získajú si svojich verných zákazníkov.

Ďakujeme za vašu podporu!

S láskou
DANAI :)Pridajte komentár