Aký bol prvý rok v DANAI?

Máme za sebou náš prvý rok a teda čas si zrekapitulovať, čo sa nám podarilo a aké sú naše prvé skúsenosti s podnikaním, výrobou a predajom. Máme za sebou prvé predaje cez Sashe, prvé hodnotenia našich výrobkov, náš prvý vianočný „trh“ a prvýkrát kompletne vykúpený sklad. Máme prvých verných zákazníkov.

Ako vždy, keď človek začíná robiť niečo nové, hlavným pohonom je nadšenie. To nás sprevádza od začiatku a pomohlo nám prekonať veľa prekážok. Viac než sme si asi dokázali predstaviť. Stálo nás veľa úsilia dať všetko, čo bolo treba dohromady. Zariadiť výrobňu, získať bezpečnostné certifikáty, urobiť grafiku a obaly, fotenie prvých výrobkov, facebook, webové stránky a samozrejme aj profil na Sashe – úžasné stránky, kde sa predajcovia ako my možu prezentovať a získať prve obchodné skúsenosti a ohlasy od prvých klientov. A prvých zákazníkov. A ešte veľa veľa ďalších drobností. Teraz ale vieme, že to stálo za to a funguje to! Z koníčka sa stáva povolanie. Čo viac si človek može priať!

Všetky tie činnosti spojené so začiatkom našeho príbehu nás na chvíľku odviedli od vymýšlania nových vecí a nových výrobkov. Na druhej strane, mali sme čas sa zdokonaliť vo výrobe „našej prvej šestky“. A tá má veľmi pozitívny ohlas a myslíme, že sa podarila.

Teraz nastal čas sa opať venovať aj vymýšľaniu nových mydielkových variácií a už čoskoro predstavíme našu „druhú šestku“. A takisto aj náš ďalší produkt na ktorom momentálne usilovne pracujeme. Je to veľa práce, veľa skúšania, testovania a zháňania nových kvalitných prírodných ingrediencií. Nezdá sa to, ale dotiahnuť do konca nové výrobky je pravdepodobne jedna z najzdĺhavejších činností. Chceme aby boli perfektné a mali úspech.

My sa ale vôbec nebojíme lebo nadšenie nás drží a podpora okolia ho naviac zdravo umocňuje. Ďakujeme!

S láskou
DANAIPridajte komentár